10 põhjust, miks juua supertoiduseguga smuutisid

Blender | 10 põhjust, miks juua supertoiduseguga smuutisid🥤

#1 Palju kasulikke aineid 

Smuuti on üks eriline jook just seetõttu, et see sisaldab endas nii palju kasulikku. Juba ainuüksi selle tegemiseks kasutatavad värsked komponendid annavad olemisele uue tunde. Selleks, et muuta enda smuuti veelgi täisväärtuslikumaks leiab Blendrist ka supertoidusegudega jooke, mis sisaldavad väga laia valiku vitamiine, mineraal- ja kiudaineid, aminohappeid kui ka valku.  Novembris ja detsembris leiab väga hea hinnaga smuutisid Be More supertoidusegudega, mis  on valmistatud külmkuivatatud marjajahudest, tänu millele on säilinud marjade loomulikud kasutegurid - kõik vajalik ühes topsis! Avasta enda jaoks Be Lean & Be Active smuuti!

#2 Värsked koostisosad annavad energiat

Teadagi saame me energiat söögist ning mida vähem on toiduaineid töödeldud, seda suurem hulk kasulikku neis säilib. Blenderis on smuutid kõik naturaalsest toorainest.  Smuuti suureks boonuseks on asjaolu, et see ei sisalda lisatud suhkruid. Smuutis leiduvad hoopis aeglased süsivesikud annavad energiat tunduvalt pikemaks ajaks.

#3 Võimalus toituda mitmekülgselt

Arusaam, et smuuti sisse tohib panna ainult magusaid puuvilju on ammu aegunud - hea retsepti korral võid oma joogi sisse visata lisaks ka juur- ja köögivilju, seemneid või isegi pähkleid.  Ostes omale Blendrist smuuti on garanteeritud, et kõik retseptid on nii kasulikud kui ka maitsvad! Vali menüüst endale täpselt sobiv smuuti või tee enda maitsele vastav jook. Ning pea meeles mida värvilisemad koostisosades, seda rohkem erinevaid kasulikke aineid sealt saad!

#4 Äärmiselt toitev

Smuuti üks põhilisi kasutegureid on see, et tegemist on ühe toitvama joogiga üldse! Nii nagu alguses mainisime, siis puu-, juur- ning köögiviljad sisaldavad just aeglaseid süsivesikuid, mis tekitavad täiskõhutunde pika perioodi jooksul. Kujuta ette, et peaksid ühe lõuna jooksul ära sööma mitu õuna, banaani, mangot, apelsini ja siis veel jooma terve klaasi värsket mahla ära, saaks ju kõht täis?  Aga täpselt nii ongi smuutit juues, lihtsalt blendertatud kujul on kehal seda lihtsam seedida.

#5 Säästab aega

Smuutitamine säästab su väärtuslikku aega, sest kogu protsess otsast lõpuni võtab heal juhul aega vaid mõned minutid. Võttes Blendrist smuuti kaasa, saad sa ise samal ajal töökõnesid teha ning paari minutiga on juba tervislik lõunasöök valmis ja võid edasi joosta järgmisele kohtumisele.

#6 Aitab leevendada magusaisu ilma lisatud suhkruta

Paljud meist on suured maiasmokad, kuigi me teame väga hästi, et üleliigne suhkru söömine on kahjulik nii meie olemisele kui kehakaalule. Blendri smuutidele annavad magusa maitse komponentides ja supertoidusegudes esinevad looduslikud suhkrud, mis erinevalt lisatud magustajatest ei tõsta kiiresti veresuhkrut. 

#7 Soodustab seedimist

Kui sa sööd tihti lõunaks tellitud kiirtoitu, näiteks pitsat, burgerit või ka kodust šnitslit, siis need kõik on organismile rasked seedida. Smuuti vedel tekstuur tekitab just vastupidise efekti ning aitab tunda kergust. Eriti hea on seedimisele Be Lean Detox segu ja Be Lean smuuti- klorella ja spirulina on ideaalsed seedetöö parandajad, samas Blenderi head retseptid peidavad nende spetsiifilise maitse. 

#8 Tugevdab immuunsüsteemi

Immuunsüsteem on meie üks tähtsaim vara, sest selle nõrgestumisel oleme automaatselt vastuvõtlikumad kõikidele haigustele. Selleks, et seda alati tugevana hoida tuleb pidevalt tarbida tervislikku ja täisväärtuslikku toitu. Üks parim viis selle jaoks on rikastada enda smuutisid supertoidusegudega, mis on kokku pandud just arvates seda, et saaksid ühest smuutist kätte kõik vajalikud ained enda organismi tööks.

#9 Võimalus valida endale sobivad koostisosad (ja maitse) 

Erinevalt paljudest teistest toitudest on smuuti väga mitmekülgne - sa võid sinna sisse panna praktiliselt ükskõik mida. Samuti saad vajadusel välja jätta need koostisosad, mis sulle ei maitse või mida su keha ei talu. Blendrist leiad väga laia valiku erinevaid smuutiretsepte - küll aga võid ka kokku panna enda komponentidega joogi, kuhu saad valida enda maitse järgi toorained.

#10 Smuuti on väga maitsev

Sageli on need kõige maitsvamad asjad meie kehale kahjulikud, mistõttu on smuuti eriti hea alternatiiv. Lisades supertoidusegusid, saad kasuliku, toitva ning eriti maitsva joogi, mille pärast ei pea hiljem süümepiinasid tundma. Ja nüüd kõik smuutitama! Leia endale parim supertoidupulber Be Morelt  ning vali oma lemmik smuuti Blenderist

Vaata lisaks

Vaata kõiki
mai 19, 2020

21 üllatavat fakti Sinu peamiste smuutikomponentide kohta

Punased õunad, rohelised avokaadod, kollased banaanid ja sinakaslillad mustikad on vaid mõned värviküllastest ja vitamiine täis komponentidest, mis me oma smuutidesse lisame. Me teame, et nad on maitsvad, tervislikud ja täis erineva grupi vitamiine. Küll aga on veel hulk põnevaid fakte, mida smuuti valmistamisel meenutada, lastele õpetada ning isegi teadvustada.