Neljapäev on tervisepäev: Apollo maitserännak

Apollo maitserännak l Neljapäev🍍 on tervisepäev Blenderis

Kuigi kaugeid paiku✈️ näeme hetkel vaid unes, siis ilmselgelt on toiduelamused üsna oluline osa reisimisest. Apollo kutsub Sind maitserännakule🤤, kus pisut fantaasiat lisades reisiemotsioone uuel ja põneval moel kodust lahkumata kogeda saad. E-R on iga päev ühes Apollo restoranigrupis kogu menüü -20% koos Bolt Food TASUTA kojukandega 4km raadiuses.  PS: Tervislik Blenderi toidu päev on neljapäev! Kampaania kestab kuni 7.02.2020

Bolt Food TASUTA kojukanne & -20% tervelt menüült!

☝️Siin on meie soovitused. Süüa teevad kuni 7.02 Apollo restoranid & koju toob Bolt Food.
  • 🇮🇹Esmaspäevane Itaalia: Pane peale Toto Cutugno🤌, haara riiulist (või osta apollo.ee) “Ristiisa” ning telli oma toit koju Vapianost.
  • 🇺🇸Teisipäevane USA: Unusta Trump vs Biden, telli KFC ja uuri hoopis, kes see Colonel Sander oli.
  • 🥢Kolmapäevane Aasia: Pane oma vürtsitaluvus🌶️ proovile! Leia midagi uut Chopsticksi, Little India või CHI menüüst ning uuri täpsemalt, mis peagi algav Hiina horoskoobi Härja aasta Sulle kaasa toob
  • 🍍Neljapäevane tervisepäev: Blenderi värsked mahlad ja smuutid ning tervislikud võikud näpus võid ennast kujutada igasse maailma osasse - Paradiisirandadest Dubai Mallideni välja. Ideaalne aeg vanu reisipilte ja -videosid vaadata.
  • 🇺🇸Reedene Hollywood: Leia Netflixist või Kanal 2 repretuaarist mõni hea Hollywoodi komöödia ning naudi tõelist American food pidu KFC seltsis. 

Kutsu maitserännakule ka pere ja sõpru!

Kindlasti jaga Apollo maitserännakute infot oma pere ja sõpradega. Hea toidu jaoks on alati hea päev: eriti kui keegi selle Sulle hea soodukaga (-20%)  valmis teeb. Ja kuller TASUTA koju toob.

Ava hommikul Bolt Food ja vaata, kuhu selle päeva seiklus Sind viimas on!

Apollo maitserännak