KKK

Kas Blenderi smuutidesse lisatakse suhkrut?

Ei, Blender ei kasuta oma toodetes suhkrut. Meie smuutid põhinevad värskest toorainest. Sõltuvalt smuutist lisame juurde vaid spiruliinat, proteiini, mathcat vmt tervislikke lisandit, mille oleme smuuti koostises ka välja toonud. Smuutide maitsed on kombineeritud erinevatest marjadest-puuviljadest-köögiviljadest just nii, et nad oleks mõnusad tarbida ja tervist täis.

Kas Blenderist saab ka süüa?

Jaa, lisaks toitvatele ja vitamiinirohketele smuutidele pakume ka ausaid ja värskeid salateid, salatibowle ning Blenderi võikusid.
Traditsioonilise kiirtoidu asemel ei ole meie lisandid fritüüritud ning on värsked. Meie võileibadest leiab veel tervislikke koostisaineid nagu avokaado ja pesto
ning valikuid on lõhest ja kanast hummuseni välja.

Kas Blenderist saab kohvi?

Jaa, Blenderist saab ühte eesti parimat kohvi. Meie kohvioad pärinevad kohalikust CofeePeople röstikojast ning kohvid tehakse kohapeal hoole ja armastusega meie
baristade poolt. Haara kaasa või tarbi kohapeal, mõnus kohvielamus on garanteeritud – oled Sa Latte või musta kohvi sõber.

Kui kaua läheb toodete kättesaamisega?

Blender on hea näide, et kiire ei pea olema ebatervislik.
Värske smuuti-salat-võiku valmib Sinu pilgu all ning üldiselt ca 5-10 minutiga on Sul mõnus, tervislik, värske ja maitsev toidukord või vahepala näpus.

Kas Teile saab Blenderisse tööle?

Anna meile oma soovist teada ja täida avaldus ! Häid inimesi ei ole kunagi ülearu!

KÜSI CATERINGILE PAKKUMIST

  Võileivad

  Wrapid

  Smuutid 400ml

  Värsked mahlad 400ml

  Shotid 0,5 ml

  Soovin puuviljavaagnat:

  Joogid

  Transport