Lasnamäe Blender – tervislik toiduvalik Lasnamäe Centrumis

Blender nüüd ka Lasnamäel!

Alates neljapäevast, 28. jaanuarist on Blenderi värskete tervislike smuutide, võikude ja salatite ning linna parima kohvi valik laienenud ka Lasnamäe Centrumisse. Avasime Blenderi kohe peaukse juures - nii saad kiirelt kaasa haarata varem ettetellitud toidu või nautida tervislikku vahepala just shoplemise vahepeale. Toidud saad kätte kiirelt. Smuutidesse me suhkrut ei lisa ning võikud koosnevad tervislikust toorainest, midagi ei ole ei praetud ega fritüüritud.

Blender koos Ice Cafe jäätisebaariga

Blender Lasnamäe konseptsioon erineb senistest Blenderitest, kuna lisaks tervislikule vahepalale ja kohvile ootab Lasnamäel ka võimalus nautida erinevate lisanditega pehmet vaniljejäätist, naturaalset külmutatud jogurtit või nende kahe segu. Blenderi kõrvalt leiab iseteenindusliku Ice Cafe jäätise-jogurtibaari.

Blender Classic - Blenderi nimismuuti vaid 1,9 €

Esimesena Blenderitest hakkab Lasnamäe Blender pakkuma ka Blenderi nimismuutit - Blender Classic, mis on segu klassikalisest smuutist. Blender Classic 400ml hinnaks saab vaid 1,9 €. Maitselt lihtne ja koostiselt maasikas, banaan, õun  ja sobib kõigile - kindlasti ka laste lemmik! Blender Lasnamäel hakkame sarnaselt teistele kohvikutele pakkuma nädala komboeineid ja kuusmuutisid. Teisipäeviti on Tervise teisipäeva raames kogu menüü kohapeal -20%. Kuni 7.02 kestab ka Apollo maitserännak, kus neljapäeviti on Bolt Foodi äpis kogu menüü -20% ja 4km raadiuses TASUTA kojutarnega.

Blender Lasnamäed hakkavad teenindama ka nii Wolt kui Bolt Food kaasamüügiplatvorm. "Mul on kiire" ei ole enam vabandus - leia kiire ja tevislik valik Blenderist!