100% ausad värskusest, ehedusest ja tervisest pakatav toidukord või vahepala

Blender missioon on olla isikupäraga smuutibaar, mis viib tervise, vitamiinid ja energialeveli uuele tasemele.

 • #vahepala
 • #vitamiinid
 • #tervis
 • #blendertooted
 • #energia
 • #aus
 • #100aus
Avocado

Meie Smuutid, Mahlad, Võileivad, Salatid on tehtud
lisanditevabast värskest toorainest ja pandud kokku moel,
mis tekitavad isuäratava, vitamiinirohke
ning tervisest pakatava kombo.

Apple
 • #blender #catering #info

Sinu rokilik pool

Oleme erinevatele toodetele andnud Blenderi rokilikust boombastic iseloomust lähtuvalt nimed, mis blendivad meid tervisest pakatava muusikaga ja usu meid… tõmbavad selle rokiliku poole ka Sinus käima!

Tervis, värvid ja muusika on meie kütus! Ja me usume, et see paneb ka Sind liikuma. Sinu keha tänab Sind. Blenderist leiab sobiliku toidukorra igaüks – smuutisid, võikusid ja salateid on igale maitsele, sh veganitele. Lisaks igapäevasele toidukorrale pakume tervislikku toitlustusteenust Blender Cateringiga ka Sinu üritustele.

Vaata fotosid

Mandarin

#KräpiVaba

Blender on ideaalne näide, et kiirus ja tervislikkus saavad käia koos!

Blenderi tooted on 100% ausad — värskusest, ehedusest ja tervisest pakatav toidukord või vahepala. Ei lisatud suhkruid ega muid lisaaineid.

Enam ei saa tuua vabanduseks “mul ei ole aega”, sest Blenderi värskest ja lisaainete vabast toorainest smuutid, mahlad, võikud ja salatid valmivad Sinu silme ees kiirelt. Nii saad meil hommikusöögi, lõunaoote, tervisliku (ja kiire) lõuna, trennijärgse taastuse ning miks mitte kehale mõnusa õhtusöögi. Blener sobib ka veganitele.

 • #mulonaega
 • #vegan
 • #tervislikus
 • #louna

#CoffeePeople

Suurepärane kohv on suurepärase päeva algus, kestvus ja lõpp! Kuidas kellelegi! Sestap saab Blenderist lisaks smuutidele-mahladele ning tervist täis toidule ka hoole ja armastusega valmistatud lemmik kohvijoogi.

Tõused Capuccino lõhna peale? Mina ka. Küsi meie teenindajalt. Latte- go! Let's Go! Blenderi teenindajad lisavad Sinu kohvile ilusa piimavahusüdame. Must kohv või Americano piimaga? On ka neid päevi. Tegelikult on saadaval kõik Sinu lemmikkohvid nii tavalise- kui vegan piimadega. Sinu tervislikum “mina” algab juba siin ja täna!

Vaata videot

Mint

Blenderdaja Sinu päeva positiivne

Blenderdajad ehk Blenderi teenindajad on naeratuse ja positiivse ellusuhtumisega, mis suisa nakkab!

Ta soovitab Sulle alati kõige mõnusamaid ja parimadi Blenderi pakkumisi ning on vastutulelik Sinu erisoovidega. Teda kõnetab tervem planeet ning tervislikud positiivsed inimesed. Blenderdajal on hea ja siiras huumorisoon ning usu, ta rokib leti taga nii ägedalt, et lisaks tervislikule vitamiinisüstile saad kirglikult Blenderdajalt kaasa positiivuse terveks ülejäänud päevaks.

Sestap on Blender suurepärane paik, kus oma päeva nii alustada kui lõpetada.

 • ##blenderdaja
Berries

Me hoolime, hooli sinagi...

Taaskasutus

BLENDER hoolib meid ümbritsevast loodusest, merest ning inimeste tervisest ja on võtnud eesmärgiks vähendada kaasamüüdavate toidu- ja joogipakendite turule laskmist.

Peame oluliseks, et Blenderi tervislikule eluviisile orienteeritud missiooni täitjad meie töötajate näol panustaksid looduse hoidmisesse ning kutsuksid ka kliente seda tegema. Blenderites on toodete kaasamüügi eesmärgil kasutusel ühekorsed paberkotid ning kilekotte ei kasutata meil toodete kaasa müügil üldse. Meie smuuti-, mahla- ja kohvibaaridest on võimalik jooke osta kohapeal tarbimiseks serveerituna nii klaasis (smuuti ja mahlad) ning külmad kohvijoogid kui ka keraamikast valmistatud joogitassides (kuumad joogid) ning salateid saab süüa samuti kaussidest. Blender pakub oma klientidele kohapeal toidu ja jookide tarbimiseks mitmekordselt kasutatavaid nõusid eesmärgiga vähendada plastist valmistatud toidupakendite kasutamine järgmiseks suveks vähemalt 20%. Lisaks saavad kliendid jooke osta enda kaasa toodud topsidesse, mille puhul rakendub neile soodustus -10%. Kas oled seda varianti juba proovinud? Kaasamüügiks pakutavate pudelite osas on ettevõttel püüd eesootava 2025. aasta jooksul liituda pakendiringluse süsteemiga. Nii leiavad klientidele toodetega kaasa müüdavad plastikpudelid edaspidi rakendust materjaliringluses. Igakuiselt ringlusesse lastud plastiktopside, pudelite ja salatikausside kohta koostatakse koguseline aruanne, mida järgides on meil võimalik plastiknõude kasutamist jälgida ning vähendada.

Tule meile Blenderdajaks, saada CV:
cv@apollo.ee 

Järgi meid ka IG-s:
#blenderjuice


KÜSI CATERINGILE PAKKUMIST

  Võileivad

  Wrapid

  Smuutid 400ml

  Värsked mahlad 400ml

  Shotid 0,5 ml

  Soovin puuviljavaagnat:

  Joogid

  Transport