Vitamiinirohke playlist positiivsust täis päevaks

Turundusjuht

Usume, et kõige ägedam on positiivsust ja vitamiine koos tarbida. Pane peale oma lemmiklaul ning asu smuutit tegema! Meie jaoks ongi õige smuutitegemise muusika üks suurepäraste smuuti võlunippidest. Sestap tutvustame oma lemmiklaule ka Sinuga - saad kohe kodus järgi proovida!

Vitamiinid muusikast

Vitamiinid on inspireerinud väga erinevaid artiste läbi ajaloo. Nad inspireerivad meid Blenderis toimetama ja loodame, et ka sind. Kuula ise järgi: https://open.spotify.com/playlist/2A1BLtXN5WGdKVHpyA79gf?si=YigqrxERTkOBie4WoEyQBw Playlisti leiad ka blenderrocca kasutaja alt - Blenderi Vitamiinipomm x Positiivsus.   Leidsime põnevaid muusikuid alates Pink Floydist ja The Beatlesist lõpetades meie oma Leslie Da Bassi ja Reketiga. Nad kõik ühel või teisel moel oma muusikaga tõelisi vitamiinipomme loonud. Kes laulab maasikaväljadest, kes sidrunipuust ja kes paprikast. Kokku tee see suurepärase muusikasmuuti! Üks on selge - kaasa lauldes on võimatu kurb olla, nii et laula julgelt!   Tunneta positiivsust ja vaibi, mis muusika ja marjadega kehasse tungib ning ava aken,et ka päike tuppa tulla saaks! Elu on korraga palju helgem!  

Sinu lemmiklaul Blenderi playlisti

Kutsume kõiki kodus Blenderdajaid meiega jagama, oma kõige lemmikumad smuutitegemise laulud? Või ehk tundub, et meie vitamiiniplaylistist on puudu mõni oluline laul banaanidest, mustikatest või sellerist, mis seal kindlasti olema peaks?   Anna meile kommentaarides märku ning võid pärast eriolukorra lõppu ka Blenderis lemmiksmuutit oodates just oma power-mussi kuulama sattuda! Kui elu annab ette sidrunid, tuleb neist värske smuuti teha!   PS: võid meile lauludest ka terve hommikuse smuutitegemise protsessi kokku panna, ja meiega jagada, nt: - Ärkan (Maroon 5 “Wake up call'’)   Kindlasti peame parimaid ja loomingulisemaid panustajaid heaga meeles! Inspireerivaid vitamiinisüste!