Kuidas saada 7€ eest Wolti krediiti Blenderi vitamiinideks?

Blenderi vitamiine ning mõnusaid tervislikke toite saad endale läbi Wolt tellimisplatvormi  ka koju, kontorisse või piknikule tellida. Väga mugav ja lihtne - leiad sealt kõik smuutid, värsked mahlad, võikud, salatid aga ka smuutikausid ja kohvijoogid. Smuutid, mahlad ja külmad kohvijoogid pakime Sulle mõnusalt pudelisse - nii ei pea Sa muretsema, et kuskilt midagi maha loksub või ümber läheb. Ei, kõik on kenasti kontrolli all!

Sul Wolt on?

Wolt toiduplatvormi leiad läbi arvuti www.wolt.ee ning mugavaks ja mobiilseks kasutusek saad endale tõmmata alla ka Wolti äpi - leiad selle App Storist ja Google Playst.

7€ eest Wolti Krediiti Blenderis kasutamiseks - kuidas? 

Kui Sul täna veel Wolt kasutajat ei ole, siis on meil Sulle koostöös Woltiga hea kingitus.
  1. Laadi alla Wolti äpp (Wolt Apple seadmele , Wolt Android seadmele)  või tee kasutaja otse arvutis Wolt veebis.
  2. Kirjuta kontot luues lahtrisse “promokood” BLENDER
  3. Saad oma kontole esimeselt tellimuselt, kui teed selle Blenderist,  7€ krediiti
  4. Leiad lähima Blenderi (ära muretse, neid on)
  5. Naudid mõnusaid vitamiine
Woltist Blenderi krediiti? Nii, et kui Sul veel Wolti pole, siis tee oma elu sügise eel lihtsamaks ;) nii jõuavad vitamiinirohked smuutid, tervislikud wrapid, võikud, salatid ning meie sügise hitt-toode - immunity shot- Sinuni kiirelt ja mugavalt ka läbi vihma ja lumesaju.   PS: Läbi Wolt platvormi saad mugavalt ka äritellimusi teha ja kontorisse vitamiine ning mõnusaid tervislikke võikusid tellida   Woltist vitamiine tellima!  

Vaata lisaks

Vaata kõike
window.jQuery || document.write('