Päevane vitamiinipomm vanaema aia marjadest

Turundusjuht

Väljas on varakevad. Ja kuigi tundub pisut rutakas mõelda ette maasikatest punavale peenramaale ning mahlastele murelitele, siis vahel oleme unustanud, et meie oma külmkapp võib osutuda vitamiinidest pungil salaaiaks...

Vanaema aia vitamiinid haiguste ja kevadväsimuse vastu Alustuseks kaevu oma külmkapisügavustesse!

Ilmselt on nii mõnelgi meist külmikus mõnel päikeselisel suvepäeval vanaema aiast korjatud maasikad ja vaarikad, karusmarjapõõsast nopitud tikrid, tumepunased ahvatlevad kirsid ja matkaraja kõrvalt metsa alt leitud mustikad - murakad. Rääkimata naturaalsest õunamahlast, mida vanemad igal külaskäigul kaasa sokutanud ning sõstramahlast, mida purkide viisi villitud. Aitäh ema-vanaema!   Teisisõnu on tõenäosus suur, et tegelikult on meil külmkapp ehedaid ja ausaid vitamiine juba täis. Viska ainult Blenderisse ja voilaa- siin on päevased vitamiinid eriti mõnusal kujul, positiivne meeleolu ja üks-null kevadväsimusele. Lisaks on tänulik Sinu keha ja emotsionaalne pool, mis hetkeks sumedasse maasikalõhnalisse suveõhtusse rändab ja rabarberivars näpus probleemivaba idülli naudib.   PS: ära unusta pärast vanaemale HELISTADA, uurida, kuidas tal läheb ja teda vitamiinide eest tänada!   Artikkel avaldati ajalehes Postimees

Vaata lisaks

Vaata kõiki
mai 20, 2020

Spinat smuutis. Julge proovida!

Smuutid on erinevad! Saame teha imelisi marjaseid smuutisid vanaema põhjatust marjaaiast ning lisada kodustesse smuutidesse proteiini, et tervislikust vahepalast olulise tähtsusega toidukorra osa saaks.
mai 17, 2020

Lastesmuutid ehk smuutid, mis maitsevad ka lastele!

On tõsiasi, et lapsed eelistavad tihti tervislikule ja suhkruvabale smuutile pigem suhkrust küllastunud ja magusates maitsetes jäätisekokteile. Vahel on see ehk “jäätisekokteil” kui nimetus, mis laste silmad särama paneb, kuid mitte ainult.
mai 5, 2020

Lihtne ja värske kodune smuuti

Kõige lihtsama koduse smuuti saabki oma lemmikmarjadest. Juhul, kui külmikus olev valik on lai, võid katsetada ja kombineerida erinevalt. Oluline on siinkohal, et jätad marjad naturaalsed ning ei lisa neile suhkrut.