KAMPAANIA: Blenderi kombopakkumised – tervislik eine kiirelt ja soodsalt!

Kas Sa teadsid, et Blender pakub maitsvaid nädalakombosid hinnaga 5,4€? Iga nädal on pakkumises erinevad tooted, mis sisaldavad kas: Kõik kombod on müügil hinnaga 5,4€. Iga nädal uus kombo!

Selle nädalal (23.11- 29.11)  on meie komboeine: DETOX DAY smuuti + PEARL HAM võiku

Roheline keha puhastav DETOX DAY (spinat, avokaado, sidrun, banaan, õun) smuuti, 300ml  + mõnus ja maitsev võiku serrano singiga PEARL HAM (serrano sink, avokaado, tomat, rukola, pesto) kas krõbeda ciabatta või seemneleivaga. Meie toodetes ei ole suhkruid ega muid lisaaineid, samuti ei fritüüri ega prae me ühtegi koostisosa! Komboeinena koos ostes DETOX DAY roheline smuuti + PEARL HAM võiku serranoga vaid 5,4€ Pakkumine kehtib E-P, terve päeva vältel! Pakkumist küsi oma lemmik Blenderist või telli kaasa Wolti või Bolt Food platvormilt. Blenderi komboeine: Detox day roheline smuuti + pearl ham võiku serrano singiga

UUS: Blenderi salatikombo - Caesari salat + smuuti - 7,5€

Vahelduseks võikukombole saad valida endale ka salatikombo:
Blenderi Caesari salat (Imperial Choice) kanaga (kanafilee, rooma salat, tomat, leib, parmesan, Caesari kaste) + 300ml smuuti - marjane MINTY HUG, mangone TROPIC MONKEYS või roheline DETOX DAY.

Salatikombo hind Apollo klubi liikmele - 7,5€

Küsi terve päeva vältel!

Blenderi salatikombi - Caesari salat + smuuti

Tervislik vahepala, lõunasöök või kerge õhtune toidukord

Blenderi tooted on tehtud värskest toorainest ja ei sisalda suhkruid ega säilitusaineid. Ka meie soojadest võikudest leiad tervislikud koostisosad - alustades kanafilee, lõhe, tuunikala ja serrano singiga, lõpetades värske tomati, hummuse, pesto ja avokaadoga. Nii sobivad kombopakkumised ideaalseks vahepealaks, aga miks mitte ka lõuna- või õhtusöögiks! Ühtegi toodet me ei fritüüri ega prae ning võikudest-salatist leiad kana- ja lõhefilee selle kõige maistvamal ja mahlasemal kujul.

Vaata lisaks

Vaata kõike