KAMPAANIA: Blenderi kuusmuuti 3,9€ – Blender x BeMore

Blenderi kuusmuuti - katseta uusi maitseid soodsalt!

Vitamiinid on mõnusad! Ja mis oleks, kui värsked vitamiinid ilma lisatud suhkruta saab kätte 25% odavamalt? Imeline! Et saaksid proovida odavamalt meie kõiki smuutisid, oleme loonud kuusmuuti - ehk võimaluse katsetada uut või hoopis oma lemmiksmuutit superhea hinnaga!

Mis on Blenderi kuusmuuti?

Blenderi kuusmuuti on tõelise smuutisõbra hinnaga pakkumine - suur 400ml smuuti hinnaga vaid 3,9€ (Apollo klubi liikmele). Tule oma lemmik Blenderisse ja katseta uusi maitseid! Telli koju või šoplemise vahepeal juba ette Wolt või Bolt Food Platvormilt. Blenderite asukohad ja avamisajad aitavad Sul oma käike planeerida.

Novembri kuusmuutid: Blender x BeMore smuutid supersegudega: BE LEAN Detoxiga & BE ACTIVE

Blender x BeMore on tulnud välja põnevate uute maitsetega novembri ja detsembri kuusmuutiks, et saaksid soodsalt ja lihtsalt veel enam vitamiine ja mineraalaineid. Detox smuuti sõpradele BE LEAN ja marjasmuuti austajatele BE ACTIVE. Retseptid on sündinud Be More ja Blenderi koostöös.

BE LEAN: banaan, mango, ananass,  spinat, õun, Be More Detox segu.

BE ACTIVE: banaan, vaarikas, mustikas, Be More Be Active supertoidu segu.

Augustis Apollo klubi liikmele vaid 3,9€.

[caption id="attachment_1151" align="alignnone" width="300"]BeMore x Blender smuutid Be More supertoidupulbritega Be More 500x500[/caption]

Vaata lisaks

Vaata kõike
august 31, 2020

Swedbanki NOORTEKAMPAANIA: 2 smuutit 1 hinnaga

Swedbankil on kõigile noortele hea uudis! Nüüd saad Swedbanki kaardiga tasudes Blenderist topeltvitamiinid - 2 keskmises suuruses smuutit ühe hinnaga. Tule koos sõbraga! Vaata lähemalt, kuidas pakkumist kasutada!