Blender

KAMPAANIA: Blenderi kuusmuuti – vaid 3,9€

Blenderi kuusmuuti - katseta uusi maitseid soodsalt!

Vitamiinid on mõnusad! Ja mis oleks, kui värsked vitamiinid ilma lisatud suhkruta saab kätte 25% odavamalt? Imeline! Et saaksid proovida odavamalt meie kõiki smuutisid, oleme loonud kuusmuuti - ehk võimaluse katsetada uut või hoopis oma lemmiksmuutit superhea hinnaga!

Mis on Blenderi kuusmuuti?

Blenderi kuusmuuti on tõelise smuutisõbra hinnaga pakkumine - suur 400ml smuuti hinnaga vaid 3,9€ (Apollo klubi liikmele). Tule oma lemmik Blenderisse ja katseta uusi maitseid! Telli koju või šoplemise vahepeal juba ette Wolt või Bolt Food Platvormilt. Blenderite asukohad ja avamisajad aitavad Sul oma käike planeerida.

Septembri kuusmuuti🥑DETOX DAY:

DETOX DAY ehk meie #1 roheline smuuti ehk tõeliselt mahe  ja mõnus maitse keha puhastava toimega. Detox Day smuutist leiad õuna, banaani, avokaado, spinati, sidruni. Detox Day on sobilik igasse ajahetke ja ka ideaalne kõige esimeseks roheliseks smuutiks. Ka siis, kui Sa pole seni ühtegi veel proovida julend! Detoxi mahe roheline värv sobib saabuvasse sügisesse ning spinat smuutis sellisel varjatul kujul nagu Detox Days ei ole ainult kasulik, vaid tõepoolest maitsev. Detox Day kosutab Sind nii sügiskollektsiooni šopingu vahepalana kui mõnusa toidukorraga!

DETOX DAY : avokaado, spinat, sidrun, õun, banaan

Augustis Apollo klubi liikmele vaid 3,9€ (tavahind 4,33€)

Blenderi septembri kuusmuutiks on Detox Day

Vaata lisaks

Vaata kõike
august 31, 2020

Swedbanki NOORTEKAMPAANIA: 2 smuutit 1 hinnaga

Swedbankil on kõigile noortele hea uudis! Nüüd saad Swedbanki kaardiga tasudes Blenderist topeltvitamiinid - 2 keskmises suuruses smuutit ühe hinnaga. Tule koos sõbraga! Vaata lähemalt, kuidas pakkumist kasutada!